fbpx
Odoberať Newsletter


Stiahni si appku Rádia7

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider

Pozvanie do Klubovne - Nádej v beznádeji, prijala Danka Vráblová. Dlhé roky sa venuje službe chvál hebrejských piesní a službe deťom. Dozviete sa ako hebrejskými piesňami potešuje Boží ľud, akú prijala životnú víziu a povolanie od Boha a čo jej samej dáva živú nádej. V premiére tento štvrtok o 18:00. a v repríze piatok o 14:15.

Milí poslucháči, pripravili sme pre vás rozhovor s europoslancom Braňom Škripekom, ktorý sa vyjadruje aj k situácii na Slovensku, ale aj celkovo v Európe. Sú to otázky, o ktorých iste mnohí z nás rozmýšľajú, ktoré sa nás týkajú, niekedy priamo, alebo nepriamo. Veríme, že ako kresťania sa potrebujeme neustále modliť za tých, ktorí vedú krajiny a národy. Potrebujeme sa prihovárať za Božiu milosť aj v týchto časoch a veriť v Božiu zvrchovanosť. Reláciu sme pripravili v našom pravidelnom programe Klubovňa, na stredu - 15.5.2019. Vysielanie začne krátko po 18. hodine. Repríza tejto relácie pôjde na ďalší deň krátko po 14. hodine. Prajeme vám príjemné počúvanie.

Kresťanská misia. Touto témou sa budeme zaoberať v relácii Nádej v beznádeji vo štvrtok 9.5.2019 o 18:00. Môžete sa tešiť na manželov Roba a Ivku Petrilákovcov. Rozprávať budú o tom, ako  Pán Ježiš zmenil ich životy, ako ich povolal do Ukrajiny a taktiež sa podelia o ich predchádzajúce skúsenosti s misiou. Repríza 10.5.2019 o 14:00.

Milí poslucháči, 7.5. po 18. hodine si v programe Klubovňa budete môcť vypočuť rozhovor Dávida Valoviča s Jančim Máhrikom, kazateľom božieho slova. Rozhovor bol nahrávaný počas mládežníckej konferencii v Žiline a veríme, že bude aj pre vás povzbudením na ceste viery. Ako žiť dnes pre Pána Ježiša Krista, ako mu môžeme slúžiť, v akomkoľvek období života... aj o tom sa bude rozprávať Dávid so svojím hosťom. Prajeme vám príjemné počúvanie a inšpiráciu do vášho života.

Milí poslucháči, v stredu 17. apríla po 18-tej hodine si môžete vypočuť svedectvo a príhovor misionára, ktorý pôsobí medzi moslimami. Skvelé príbehy a dôkazy, že aj ich miluje Pán Ježiš a že aj pre týchto ľudí je evanjelium mocou Božou na spasenie. Repríza bude vo štvrtok 18. apríla po 14-tej hodine. ARCHÍV

Slider

Slider