Image is not available

Lenka Zuštiaová

Šéfredaktorka

Milí naši priatelia, poslucháči ďakujem vám za vašu priazeň aj v roku 2017, za každú modlitbu, či podporu, za prejavené povzbudenie. Boh nech vás žehná – Jeho vzácna prítomnosť a zjavená láska nech je vaším potešením, radosťou i nádejou pri pohľade do budúcich dní. Božia vernosť je nemenná – a v tejto istote prechádzajte každým dňom - v skutkoch, ktoré Boh pre vás pripravil. Prajem vám pokojný a radostný rok 2018, poznávanie božieho zaopatrenia pre váš osobný život v moci Božieho slova.

Image is not available

Karin Miháľová

Moderátorka

Pokoj, radosť a spravodlivosť do roku 2018, všetkým milím poslucháčom Rádia 7!
Nech ste od samého začiatku napojený na zdroj života, na Ježiša Krista. Nech Jeho láska ako živá voda vyviera z Vás a prelieva sa medzi Vami. Ten kto občerstvuje bude i sám občerstvený. A toto slovo Vám pre tento rok pevne žehnám! Prajem Vám tiež vytrvalosť a húževnatosť, aby ste obdržali Božie zasľúbenia. Vašou motiváciou a inšpiráciou nech sú Ježišove Slová. Hľa, Kráľovstvo Nebeské je medzi Vami. V Kristovej Láske Karin.

Image is not available

Dávid Valovič

Moderátor

Milí poslucháči buďme v tomto nasledujúcom roku lokálnymi hrdinami, ktorí neuhnú z úzkej cesty a sú príhovorcami vo svojich rodinách, zboroch, prácach, školách, všade tam, kde nás Pán Boh postavil. Stvorenstvo, svet s dychtivostou očakáva zjavenie Božích synov a dcér. Milí priatelia do Nového roku vám prajem veľa Božieho požehnania a múdrosť vo všetkom čo má pre vás Pán pripravené. On je naším zdrojom života v každom čase. Buďme v tomto nasledujúcom roku čo najbližie Jemu, aby sme Ho čo najlepšie počuli. Umenšujme sa tak, aby On mohól rásť v nás a v každom čase premáhajme dobrým to zlé.

Image is not available

Miriam Gajková

Dobrovoľníčka

Milí poslucháči, pred mnohými rokmi sa zjavila z neba láska. Ako Biblia hovorí: Lebo sa nám narodil Spasiteľ, Kristus Pán. Ako tím R7 tomu veríme, a preto vám zo srdca prajeme požehnané sviatky plné radosti. Nie obyčajnej, ale radosti z odpustenia hriechov a zo šance nového života pre každého, kto sa rozhodne túto preveľkú milosť prijať. Teda priatelia, želáme vám, nech sú vaše srdcia a domovy naplnené prítomnosťou tej najväčšej lásky a najväčšieho pokoja - Ježišom Kristom.

Image is not available

Gabika Valovičová

Moderátorka

V Slove Božom sa píše, že tí, čo dúfajú v Hospodina, dostávajú novú silu, vznášajú sa na krídlach ako orly, bežia, a nezomdlievajú, chodia, a neustávajú. Inšpirovaná týmito slovami a skúsenosťou, že Boh je verný, Vás milí poslucháči,  povzbudzujem k tomu, aby ste sa spoliehali na Hospodina. On má pre každého z Vás, aj v roku 2018, pripravené úžasné veci - treba len vykročiť vo viere. A k tomuto novoročnému povzbudeniu Vám chcem tiež popriať veľa Božieho požehnania, lásky, pokoja a radostných momentov.

Image is not available

Anička Zuštiaková

Moderátorka

Milí priatelia Rádia 7 a špeciálne poslucháči Dobrého štartu, chcem Vám popriať krásny celý nasledujúci rok. Aby ste každý deň vstupovali s piesňou a vďačnosťou do Jeho prítomnosti, aby Božie Slovo bolo svetlom na každom Vašom kroku v roku 2018. Prajem Vám uistenie o Božej blízkosti v každej jednej situácií, ktorou pôjdete. Nech JEHO zázrak je uvoľnený vo Vašom živote. To Vám praje Anička z Dobrého štartu.

Image is not available

Mimo Kunst

Hudobný redaktor

Vzácni poslucháči Rádia 7. Prajem vám z celého srdca všetko dobre od nášho Pána Ježiša. On jediný prišiel na tento svet, aby sme mohli žiť skrze Neho. V Ňom máme spasenie a život večný, preto mojou modlitbou je to, aby On vás sprevádzal v novom roku 2018. "Na Neho uvaľte všetky svoje starosti, lebo On sa o vás stará" (1Pt 5:7). Je skvelé mať nádej v tomto živote, ktorú nám priniesol Pán Ježiš. S láskou, Mimo.

Arrow
Arrow
Slider

Prinášame skvelú správu. Dňa 22.11.2017 sme spustili nový vysielač Rádia 7 v Košiciach na frekvencii 88,6 MHz. Je to už druhý vysielač v tomto kalendárnom roku, ktorý sme mohli z Božej milosti spustiť. Boh je dobrý!    STAV VYSIELAČOV

Spustenie vysielača
Arrow
Arrow
Slider

Obdobie, kedy si pripomíname narodenie Pána Ježiša a čas radosti je predo dvermi, a my na vlnách Rádia 7, by sme ho chceli spolu s Vami, milí poslucháči, prežiť špeciálnym spôsobom. Máte milý, či povzbudivý príbeh alebo zážitok, ktorý súvisí s vianočným obdobím? Neváhajte a pošlite nám ho na emailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo na adresu Rádio7, Banšelova 17, 821 04 Bratislava. Prípadne nám zavolajte na telefónne číslo 0911 842 947 a my si ho zapíšeme. Príbehy prečítame a Vás potešíme darčekom, preto určite nezabudnite uviesť Vašu adresu, na ktorú to pošleme.

Na všetky príbehy sa už veľmi tešíme!

Od 9.11.2017 môžete Rádio 7 počúvať cez webovú stránku www.streema.com, alebo v mobilnej aplikácií Simple Radio pre iOS a Android. Ak ste užívateľom tejto mobilnej aplikácie, veríme, že vám to prinesie radosť a požehnanie. :)

Dňa 25.10.2017 sme oficiálne spustili vysielač v BA Dúbravke 91,7 MHz. Je to pre nás dôkaz o Božej milosti, ktorá stále ešte trvá. Je ešte stále možnosť hovoriť ľuďom o tom, že Boh ich miluje, pripravil pre nich záchranu v spásonosnom diele Pána Ježiša na kríži a ešte stále sa dá túto možnosť prijať pre svoj život. Veľmi sa chceme poďakovať všetkým, ktorí sa o to pričinili. Tým, ktorí sa modlili, prispeli financie na zakúpenie potrebných technológii a na zaplatenie potrebných prác. V nie menšej miere tým, ktorí pomohli svojimi praktickými zručnosťami, aby sme mohli začať vysielať. Ďakujeme!

Ak sa chcete pridať k podpore ďalších dvoch vysielačov (Žilina a Košice), aktuálny stav týchto vysielačov nájdete po stlačení na tlačidlo "STAV VYSIELAČOV".

Slider

Stiahni si appku Rádia7

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider

Slider

Slider

Odoberať Newsletter