Máte radi poéziu a aj sami píšete básne, prípadne krátke úvahy? Staňte sa spolutvorcami nedeľného predpoludňajšieho programu Rádia 7 - POÉZIA NA NEDEĽU, ktorý budeme vysielať každú nedeľu od septembra v čase od 9:00 do 10:00 hodiny

Zašlite nám svoje básne (minimálne 5 básní), ktoré vyjadrujú váš vzťah k Bohu, uctievanie, vzdávanie vďaky a chvály. Pripíšte vaše meno, vek (ten zverejňovať nebudeme:) a krátko napíšte pár viet o sebe, svojej viere, o tom odkedy a prečo píšete a čo poézia pre vás znamená.

V prípade, že vaše básne vyberieme, budeme vás o tom informovať. Básne budú následne načítané našimi redaktormi a odvysielané v niektorú nedeľu v hodinovke chvál a uctievania (medzi 9:00 - 10:00) spolu s worshipovými piesňami. Na úvod relácie vás krátko predstavíme ako autora aktuálnej nedeľnej tvorby.  Ak bude mať niektorá báseň (ktoré nám zašlete) svoje špecifické okolnosti za akých vznikla, môžete ich pripísať a spomenieme ich v relácii pred samotnou básňou, čo môže umocniť básnickú výpoveď a požehnať poslucháčov zvláštnym spôsobom. 

Začíname už v septembri, preto nám posielajte svoje básne a krátke úvahy (do 20 riadkov).

elektronicky na:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a do predmetu e-mailu uveďte POEZIA NA NEDELU.
klasickou poštou: Radio 7, Banšelova 17, 821 04 Bratislava.

 

Stiahni si našu Appku

Nové CD albumy

Napíšte nám do našej Poradne 7!

Aktuality mailom


Nedávno navštívené