fbpx
Odoberať Newsletter


Stiahni si appku Rádia7

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider

Rádio 7 je spoločným projektom českej a slovenskej redakcie TWR (Trans World Radio). Rádio 7 získalo licenciu na vysielanie v roku 2005. Cieľom rozhlasového vysielania prostredníctvom Rádia 7 je služba pre Cirkev veriacich v Ježiša Krista ako osobného Spasiteľa a služba širokej verejnosti tým, čím Pán Ježiš Kristus svoju Cirkev obdaroval.

Rádio 7 vysiela v príjemnej atmosfére hudby a slova. Pripravované relácie poskytujú poslucháčom informácie o spoločenskom dianí a o dianí v cirkevných spoločenstvách. Nechýbajú rozhovory a diskusie, ktoré poukazujú na riešenia aktuálnych problémov v živote ľudí z biblického pohľadu. Vysielame kvalitnú modernú kresťanskú hudbu, svedectvá zo života, súťaže a tématické relácie reagujúce na problémy mladých. Pre strednú generáciu máme k dispozícii relácie o vzťahoch, výchove, rodine. Rovnako vysielame duchovné úvahy, výklady Božieho Slova, poéziu, prózu. Túžime po tom, aby Rádio 7 bolo naše spoločné vysielanie, založené na komunikácii s poslucháčom. Vysielanie reaguje na potreby ľudí v duchovnej, duševnej aj fyzickej oblasti a odráža prežívanie vzťahu s Bohom v praktickom živote.

Vysielanie Rádia 7 je alternatívou k súčasnej rozhlasovej komerčnej produkcii pre ľudí odmietajúcich spôsob života a morálne príklady zo sveta bežnej komercie, šoubiznisu, ktoré nie sú v súlade s Božím Slovom.

Uvedomujeme si, že možnosť robiť takéto vysielanie je veľká zodpovednosť pred Bohom, aj pred ľuďmi, a nebudeme vedieť všetky svoje ciele naplniť dokonale. Potrebujeme preto vaše modlitby a spoluprácu.

Slider

Slider

Cestujte s nami a spoznajte biblický aj dnešný Izrael
Slider

AUDIORECEPTÁR
Slider