fbpx
Odoberať Newsletter


Stiahni si appku Rádia7

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider

 • Stolné PC, notebook:

  - na webovej stránke Rádia 7 priamo vstavaným prehrávačom
  - cez Windows media player, VLC, Winamp a podobné programy, ktoré umožňujú streamovanie z internetu. Najjednoduchšie je uložiť si m3u súbor do vášho počítača (napríklad na plochu) a Rádio 7 sa pomocou neho spustí vo vašom obľúbenom programe.

  POUŽITE PROSÍM LINKU:  http://109.71.67.72./128.mp3

 • Mobilné zariadenie - smartphone, tablet: iOS a Android

  - Môžete taktiež použiť aplikáciu TuneIn Radio (www.tunein.com), ktorá patrí medzi najlepšie. Rádio7 si vyhľadáte nasledovne: do vyhľadávača napíšte "Radio 7 SK" alebo choďte postupne cez menu: By location/Europe/Slovakia/Bratislava Region/ a zo zoznamu vyberte Radio 7 SK. Takýmto spôsobom si naladíte stream, ktorý je totožný s vysielaním na FM okruhu. Výhodou počúvania cez TuneIn je zobrazenie názvu interpreta alebo piesne v informačnom riadku prehrávača.

  - Iné aplikácie, ktoré umožňujú vložiť adresu pre stream. Adresy pre stream sú nasledovné: pre 128 kbit kvalitu http://play.twr.sk:8000/128  a pre 64 kbit kvalitu http://play.twr.sk:8000/64 Tieto odkazy sú pre okruh FM.

  - Môžete nás počúvať na webovej stránke www.streema.com, ktorá taktiež využíva mobilnú aplikáciu Simple Radio. 

 

 • Rádioprijímač umožňujúci prehrávanie internetových rádií

  Je veľa druhov takýchto zariadení. Niektoré majú len dokovaciu stanicu pre mobil a zariadenie len prehráva zvuk z telefónu (cez ktorý spustíte internetové rádio).

  Alebo majú priamo možnosť po pripojení na internet (káblom, alebo cez wifi) prehrávať internetové rádiá. Väčšinou sa pripájajú na špecializovanú webovú službu (napríklad Vtuner), kde sú zaregistrované internetové rádiá. Stanice sa potom dajú vyhľadávať podľa mena, žánru, krajiny a podobne, dajú sa uložiť do obľúbených staníc/predvolieb.

  Nie je k tomu potrebný žiadny počítač, ovládanie je veľmi jednoduché, väčšinou diaľkovým ovládačom. Je to skrátka obyčajný rádiopríjmač, ktorý vám vo vysokej kvalite dokáže prehrať aj Rádio7. Pokiaľ by ste k nejakému konkrétnemu modelu mali otázky ako na ňom naladiť rádio7, napíšte nám.

 

 

Slider

Slider

Cestujte s nami a spoznajte biblický aj dnešný Izrael
Slider

AUDIORECEPTÁR
Slider