Odoberať Newsletter


Stiahni si appku Rádia7

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider

TWR Office a Facility Management

TWR Stredná Európa hlása evanjelium prostredníctvom médií takmer vo všetkých krajinách na svete – buď priamo alebo prostredníctvom svojich partnerov, medzi ktorých patrí aj slovenské Rádio 7. V rámci bratislavskej kancelárie hľadá teraz TWR do tímu dvoch ľudí na polovičný úväzok – office manažéra a správcu budov.

Čítať ďalej...

V rámci Národného týždňa manželstva, ktorý prebieha na Slovensku práve v týchto dňoch, pre vás budeme vysielať rozhovor s koordinátormi tejto kampane Vladom a Renátkou Sochorovcami. Dozviete sa od nich, čo je cieľom týždňa zameraného na manželstvo, ktorý má tento rok heslo "hráme spolu" a taktiež prezradia niečo o ich manželstve. V premiére 13.2.2019 o 18:00 hod. a v repríze 14.2.2019 o 14:00 hod.

Každú stredu sa k vám prihovára Martin Ilavský v relácií Dimenzie viery. Dňa 30.1.2019 o 20:00 tomu nebude inak. Pozývame vás preto vypočuť si ďalšiu z jeho relácií, v ktorej bude rozprávať o slovách poznania. Reprízu si môžete vypočuť o týždeň neskôr.

V rámci medzinárodného dňa spomienky na holokaust - 27. januára, sa v Bratislave v priestoroch Slovo Života uskutočnilo podujatie Deň pre Izrael. V poobedňajšom programe prebehla prednáška a následná diskusia o vyhladzovacom tábore Sobibor, v ktorom zahynula veľká časť deportovaných slovenských Židov zo Slovenska, v rokoch 1942 a 1943. Reportáž z tejto prednášky si môžete vypočuť v stredu o 17 hod. alebo v piatok v relácii Shabat klub.

Milí poslucháči a priatelia, prajeme vám krásny nový rok 2019. Odštartujeme ho aj v relácii Srdce pre chválu s hudobným zoskupením BCC worship. Zaujíma vás, ako sa nahrávalo ich najnovšie CD Elyon? Chceli by ste sa dozvedieť, ako tvoria a čo je ich víziou? Richard Danel a Zuzka Božíková sa na vás budú tešiť v premiére 8.1.2019 o 20:00 a v repríze 15.1.2019 

Slider

Slider