fbpx
Odoberať Newsletter


Stiahni si appku Rádia7

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider

K adventne naladenému Rádiu 7 nechýba ani váš obľúbený Retroklub, ktorý bude mať špeciálne adventné vydanie. Tešíme sa na vás v nedeľu 15. decembra po 20:00.

V sérii o alternatívnej medicíne nám kresťanský lekár Štepán Rucký prezradí niečo o takzvaných energetických metódach. Pozývame vás do spoločného hľadania pravdy v oblasti medicíny 11.12. po 20.00.

 

11. decembra po 18:00 sa v Klubovni bude rozprávať Anička so svojím hosťom Marynou Todošenko o jej ceste a živote s Pánom Ježišom. Reprízu odvysielame v nasledujúci deň po 14:00. Tešíme sa na vás!

 

 

Od Rady pre vysielanie a retransmisiu sme získali novú licenciu, ktorá nám umožní vysielať v novej lokalite. 

Okrem všetkých doterajších frekvencií bola Rádiu 7 pridelená aj nová frekvencia 103,6 MHz Nitra. Veríme, že Pán Boh miluje Slovensko a vypočul naše modlitby - a túži priniesť svoju nádej aj cez naše rádio do Nitry a jej okolia. Veríme, že ďalší ľudia budú môcť zažiť Jeho uzdravujúci dotyk. Sledujte nás a budete vedieť najnovšie informácie o možnostiach podpory vysielača v Nitre, a takisto jeho spustenie. 


Z týchto správ sa veľmi tešíme a ďakujeme za vašu modlitebnú aj finančnú podporu! Sme radi, že počúvate Rádio 7.

S kresťanským lekárom Štepánom Ruckým porkačujeme v sérii o alternatívnej medicíne v relácii Dimenzie viery. V stredu 4. decembra sa budeme rozprávať o homeopatikách z biblického pohľadu. Nalaďte si nás po 20:00.

Slider

Slider